تبلیغات
معرفی راههای کسب درآمد از اینترنت - آشنایی با روش کسب درآمد از طریق کلیک تبلیغاتی ویژه وبمسترها :

با ما باشید.

همانطوری که در بسیاری از سایتها میبینیم در قسمتهای مختلف سایتها خصوصاً سایتهایی که بازدید کننده زیادی دارند تبلیغات سایتها و یا محصولات شرکتها ، سایتهای فروشگاهی و یا مراکز دیگر وجود دارد .

در این نوع سیستم ها شما با داشتن صفحات وب اختصاصی ( یک وبلاگ و یا یک سایت ) و تبادل تبلیغ با سایتی که قصد کار با آنرا دارید میتوانید کسب درآمد نمائید . به این صورت که فرضاً با قرار دادن لوگوی تبلیغاتی ویا لینک و بنر سایت مربوطه در سایت یا وبلاگتان و ارجاع افرادی که از طریق کلیک بر روی لوگو یا لینک سایت شما وارد سایت مربوطه میشوند به شما سود و یا پورسانت بسته به قانون سایت تعلق میگیرد .

سیستم وبمستر راهی آسان برای كسب درآمد از طریق اینترنت برای افرادی كه صاحب سایت یاوبلاگ اند ، می باشد . صاحبان سایتهای ایرانی می توانند با عضویت در این سیستم از سایتشان به سادگی كسب درآمد نمایند . به این صورت كه با پیروی از مراحل قید شده در سایتهای ارائه دهنده خدمات تبلیغی به ازای هر بازدید كننده ای كه از طریق سایت شما وارد سایت مذکور شود مبلغ 100 تا 450 ریال به شما پرداخته میشود  . هر چه بازدید كننده بیشتری به این طریق وارد سایت مذکور شود مبلغ بیشتری كسب خواهید كرد و در ابتدای ماه شمسی و یا در پانزدهم هر ماه میلادی بر اساس تعداد كلیك های شمارش شده توسط سیستم وب مستر مبلغ پورسانت به حساب بانكی شما ( ترجیحاً سپهربانک صادرات و یا سیبای ملی) واریز خواهد شد و جهت اطلاع از كاركرد حسابتان نزد سایتهای مذکور و مبالغی که کسب کرده اید بعد از عضویت می توانید از فرم ورودی مربوطه وارد صفحه مدیریتی خود یا اصطلاحا کنترل پنل شده و از مقدار آمار تعداد کلیکها و مبلغ محاسبه شده مطلع شوید .

نکته مهم :

توجه داشته باشید برای کسب درآمد از این روش که در ایران و بین سایتهای ایرانی اصلی ترین و مطمئن ترین روش کسب درآمد میباشد باید به نکات زیر توجه کنید .

1 – شما باید در گام اول یک سایت یا وبلاگ و صفحات وب اختصاصی داشته باشید که ما به شما وبلاگ را توصیه میکنیم و طریقه ساخت آن را به طوری که حتی برای راه اندازی آن ریالی نپردازید را نیز عنوان خواهیم کرد .

2 – حتما باید آمار بازدید از سایت یا وبلاگ خود را بالا ببرید زیرا در صورتی که آمار شما کم باشد در میزان کلیک های روی تبلیغات وب شما تاثیر مستقیم داشته و مسلما درآمد کمتری خواهید داشت . باید توجه کرد که سایتهای کسب درآمد دارای برنامه کنترل ترافیک اعضا بوده و چنانچه میزان کلیک های محاسبه شده درصفحات شما از میزان بازدید کنندگان سایت یا وبلاگتان بیشتر باشد کلیک های شما را محاسبه نخواهند کرد و در صورت تکرار ممکن است حساب شما را مسدود نمایند .

توجه : روشهای بالا بردن آمار بازدید سایت یا وبلاگتان را بعدا در همین سی دی ذکر خواهیم کرد تا از آن طریق  این مشکل نیز بر طرف شود .

3 – توجه داشته باشید که برای کسب درآمد مطمئن بهترین کار سعی در جذب مخاطب و بالابردن ترافیک صفحات وب اختصاصی شما می باشد زیرا بازدیدکنندگانی که وارد وبلاگ شما میشوند نیز با کلیک بر روی لینکهای تبلیغی جذاب و پر کشش متنی یا گرافیکی درون سایت شما باعث کسب درآمد مستقل برای شما میشوند .

4 – باید توجه کنید که اگر زمانی شخصا میخواهید بر روی لینکها و بنرها کلیک داشته باشید بیش از 20 کلیک مستقیم با یک کارت اینترنتی بر روی تبلیغات موجود در صفحات وب خود انجام ندهید زیرا IP   شما اگر ثابت باشد و دائما با یک آی پی ثابت بر روی تبلیغات کلیک بکنید احتمال دارد به عنوان متقلب توسط سیستم شناخته شوید . لذا حتما چندین کارت اینترنت مختلف تهیه کرده و هر 20 کلیک را با یک اکانت جدید انجام دهید زیرا با تغییر کارت و شماره تلفن و یوزر و پسورد آی پی آدرس شما نیز تغییر خواهد کرد و به عنوان یک فرد توسط سیستم شناسایی نخواهید شد . ( بهترین 3 کارت است ) .

5 – توصیه ما به شماُ این است که حتما تعدادی وبلاگ برای خود راه اندازی کرده و برای هر وبلاگ با یک نام کاربری جدید و یک ایمیل جدید ( ترجیحا و بخاطر مسائل امنیتی ) در هر کدام از سایتهای تبلیغاتی چند بار ثبت نام نمائید ( در صورتی که سایت مربوطه اجازه این کار را به شما داده باشد ) زیرا به این ترتیب با داشتن وبلاگهای متعدد هم آمار بازدید شما بیشتر شده و هم دیگر نیازی نیست از یک آدرس وبلاگ ثابت کلیک های متعدد داشته باشید بلکه مثلا اگر قرار است شما از فلان سایت روزی حدود 100 کلیک درآمد کسب کنید ( یعنی 100 کلیک مثلا 15 تومانی ) که میشود 1500 تومان – بهتر این است که از مثلا :  10 وبلاگی که دارید و برای هر کدام مجزا در سایت کسب درآمد ثبت نام کرده اید و کدهای تبلیغی را به صورت مجزا دریافت کرده اید – از هر کدام حدود 10 کلیک کسب درآمد داشته باشید که مجموعا از هر وبلاگی حدود 150 تومان و در مجموع 10 وبلاگ همان 1500 تومان را کسب کرده اید با این تفاوت که تخلفی نیز از نظر رباتهای هوشمند ثبت نمیگردد  .

6 – توجه داشته باشید که حتما قوانین و مقررات هر سایتی را به دقت مطالعه نمایید زیرا قوانین بعضی سایتها و شرکتها با سایرین متفاوت میباشد .

7 – بهتر است به ازای هر وبلاگی که راه اندازی میکنید یک ایمیل نیز از طریق سایت یاهو راه اندازی کنید – زیرا برای ثبت نام در بعضی از سیستم های پرداخت به ازای کلیک سایتهای ایرانی باید هر بار که ثبت نام میکنید از یک ایمیل جدید و یک نام کاربری و پسورد جدید استفاده نمایید تا سیستم دچار خطا در ثبت نشود و از طرفی اگر بنابر دلایلی یک آی دی شما هک شد سایر حسابهای کاربری شما محفوظ باقی بماند -  همچنین باید یک آدرس وب جدید بدهید نه آنکه فقط با داشتن یک آدرس وب چند بار ثبت نام کنید . ( مگر آنکه سایت به شما این اجازه را داده باشد ) .

8 – در حفظ امنیت سایت و بلاگ خود و همچنین ایمیلهای خود به شدت تلاش کنید زیرا هر لحظه ممکن است زحماتی را که کشیده اید بخاطر یک اشتباه توسط افرادی بنام هکر سرقت شده و اطلاعات شما مخدوش شود .

توجه : روشهای کامل حفظ امنیت در سایت و وبلاگ در همین سی دی توضیح داده شده است ولی برای شروع و در ابتدای اتصال به اینترنت به نیت کسب درآمد باید حتما بر روی سیستم خود یک برنامه فایروال قوی و یک آنتی ویروس قوی با امکان آپدیت موجود باشد . ( ما به شما آنتی ویروس kaspersky   و فایروال zone alarm را توصیه میکنیم . همچنین میتوانید بجای موارد بالا از برنامه های internet security   نیز استفاده نمایید . )

 

نکته : تمام نرم افزارهای مورد نیاز در این سی دی آموزشی موجود است .

 

9 – برای اینکه وبلاگهای شما دارای بازدید کننده بالایی بشود باید دارای مطالب جذابی در کنار لینکهای تبلیغاتی داشته باشد که ما به شما توصیه میکنیم وبلاگهایتان بیشتر درمورد عکس باشد که هم به راحتی میتوانید از طریق اینترنت هر روزه عکسهای جالب و دیدنی بدست آورده و هم میتوانید سریع در وبلاگ خودتان قرار داده و هم قدرت مانور تبلیغی بسیار برای آن دارید .

( روش قرار دادن عکس بر روی وبلاگ و روش گذاشتن کد های تبلیغی شرکتها را در همین سی دی ذکر خواهیم کرد . )

بهترین مجموعه های دارای عکس با عناوین Gallery در اینترنت قابل مشاهده میباشد که ما در همین سی دی لیستی از بهترین آنها را ذکر خواهیم کرد .

 

نکته : حداقل هر سه ماه یکبار یک ارسال مطلب جدید در صفحات بلاگ خود داشته باشید زیرا اگر سه ماه وبلاگی غیر فعال بماند از طرف مدیریت مربوطه بسته خواهد شد .

 

10 – میزان درآمد در روشهای ذکر شده بالا یعنی روش پرداخت به ازای کلیک کاملا بستگی به میزان وقت و کار و میزان ترافیک صفحات وب و تیز هوشی کاربر دارد و به درستی نمیتوان برای آن سقفی را معین کرد – باید توجه کنید که هر گز توقع نداشته باشید از یک سایت تبلیغی مثلا 200 هزار تومان در ماه کسب درآمد داشته باشید بلکه با رعایت روشهای ذکر شده در این سی دی و عضویت در چندین سایت ایرانی معتبر تبلیغی که ما در اینجا قید کرده ایم در مجموع میتوانید دارای کسب درآمد بالایی در ماه شوید – و این مسئله که که شما از چندین سایت در ماه پول دربیاورید به مراتب بهتر و مطمئن تر است از این که چند ماه فقط از یک سایت کسب درآمد بالایی داشته باشید زیرا  با عضویت در چندین سایت و قرار دادن لینکهای تبلیغی چندین سایت مختلف در چندین وبلاگ مختلف با بازدید نسبی متوسط و دریافت مبالغ جزیی از هر کدام از سایتها در سر ماه صاحب مبلغ بالایی از کسب درآمد خواهید شد . بدون اینکه سیستم به شما بتواند ایرادی بگیرد .

به عنوان مثال :

اگر شما فقط از یک سایت روزانه حدود 250 کلیک 10 تومانی کسب درآمد داشته باشید در ماه دارای 75 هزار تومان درآمد خواهید شد که البته این امر موجب حساسیت سیستم به درآمد بالای شما و بررسی دقیق تر کلیکهای شما شده و در صورت تخلف نهایتا بعد از چند بار اخطار به شما ممکن است که حسابتان مسدود شود .

اما اگر شما در چند سایت کسب درآمد عضو باشید و دارای چندین وبلاگ با ترافیک خوب باشید و از هر وبلاگی روزانه نهایتا و حداکثر حدود 50 کلیک 10 تومانی داشته باشید – با توجه به این که هر کدام از وبلاگهای شما دارای چندین نوع تبلیغ گوناگون از سایتهای گوناگون است – فقط از یک سابت تبلیغی شما روزی حدود 500 تومان بابت هر وبلاگتان در آورده اید که بفرض اگر شما 5 وبلاگ داشته باشید از هر کدام در روز 500 تومان درآورده و از سایت تبلیغی مذکور روزی حدود 2500 تومان کسب درآمد دارید . ( هر وبلاگی 500 تومان ضربدر 5 وبلاگ = 2500 تومان فقط از یک سایت تبلیغی ) .

حال تصور کنید که شما در تمام سایتهای تبلیغی که به شما معرفی کرده ایم عضو هستید و بنر و لینکهای آنها را بر روی چندین وبلاگ خود نمایش داده اید – در این صورت شما اگر از هر کدام بتوانید به طور متوسط روزی 2500 تومان کسب درآمد داشته باشید و  مثلا در 7 سایت تبلیغی عضو باشید روزی 17500 تومان و ماهی حدود 525 هزار تومان کسب درآمد خالص خواهید داشت . )

توجه : میزان درآمد شما بستگی به تیزهوشی شما و رعایت نکات مهم این سی دی و بالابردن آمار ترافیک صفحات وب اختصاصی دارد و در ثانی این روش نیاز به حوصله و دقت و وقت کافی دارد لذا برای افراد عجولی که میخواهند یک شبه پول دار شوند مناسب نیست .

توجه : ما این نوع روش کسب درآمد را برای افراد خانه دار که وقت کافی دارند و یا افرادی که قصد دارند درآمدی مکمل به عنوان شغل دوم داشته باشند توصیه میکنیم و برای افراد فاقد شرایط بالا مناسب نمیدانیم .

توجه : مسئولیت انجام صحیح کسب درآمد بر عهده کاربر بوده و مسئولیت پرداخت صحیح مبالغ کسب شده نیز بر عهده مدیریت سایتهای تبلیغی و شرکتهای ارائه دهنده خدمات میباشد و ما در این سی دی فقط به ارایه علمی روشهای درآمد زای ایرانی اشاره میکنیم .

توجه : حتما قبل از هر اقدامی جهت کسب درآمد از طریق شیوه بالا در سایتهای درآمدی ایرانی آمار وبلاگهای خود را بالا ببرید زیرا در بعضی سایتهای تبلیغی شرط داشتن 500 بازدیدکننده روزانه برای وبلاگ شما الزامی است . نکته : در صورتی که خودتان شخصا اقدام به کلیک زدن بکنید باید توجه کنید که نباید با یک اکانت کلیک زیادی را انجام دهید خصوصا اگر آمار ترافیک پایینی داشته باشید .

( توصیه ما 20 تا 30 کلیک روزانه برای مجموع لینک یا بنر مربوط به یک شرکت یا سایت تبلیغی در هر یک وبلاگ به شرط داشتن آمار بازدید مناسب است . )

نکته : این امر – یعنی کمتر کلیک کردن - در درآمد شما نقش بخصوصی نخواهد داشت زیرا شما اگر دارای 5 وبلاگ با بازدید 300 نفر با بالا باشید و یا مثلا  با 7 شرکت تبلیغی طرف قرار داد باشید و لینکها و بنرهای هر 7 سایت بر روی هر 5 وبلاگ شما ( با ثبت نام های مجزا )

قرار داشته باشد – شما با روزی حدود 20 کلیک20 تومانی بر روی لینک و بنر 400 تومان از یک شرکت عضو درمیاورید که با توجه به این که عضو 7 شرکت هستین پس از هر وبلاگتان در روز حدود 2800 تومان در میاورید . ( 7 ضربدر 400 تومان ) .

حال با داشتن 5 وبلاگ و انجام روش بالا در هر وبلاگتان شما مجموعا از تمام سیستمها در روز حدود 14000 تومان  کسب درآمد داشته اید . که ماهی 420000 هزار تومان میشود . ( از طرفی این امر شما را برای رباتهای هوشمند سایتهای پرداخت به ازای کلیک متقلب شناسایی نمیکند زیرا ترافیک صفحات وب خود را بالا برده اید و از طرفی تعداد قابل ملاحظه ای از این میزان کلیک را بازدید کنندگان شما انجام داده اند ) .

نکته : توجه داشته باشید که شما بر اساس روش بالا مجموعا از چندین سایت و شرکت تبلیغی 420 هزار تومان در ماه کسب درآمد خواهید داشت .

توجه نمایید که اکثر سایتهای تبلیغی مبالغ را در صورتی که کمتر از 20 هزار تومان در ماه باشد را پرداخت نکرده و به ماه بعد موکول میکند که با این حساب اگر شما فرضا بابت هر نام کاربری و وبلاگی12000 درآمد ماهانه داشته باشید باید دو ماه صبر کنید تا به مبلغ 20 هزار تومان رسیده و مبلغ برایتان حواله بانکی شود . پس در واقع بابت دو ماه انتظار شما مجموعا فقط از یک شرکت 120 هزار تومان درآمد داشته اید – حال به عنوان مثال با این روش اگر عضو 7 شرکت با پرداخت 20 تومان باشید بعد دو ماه کاری مجموعا حدود 840000 تومان کسب درآمد کرده اید  - در واقع همان ماهی 420 هزار تومان میشود . )

توجه : میزان درآمد شما با میزان بازدید و ترافیک صفحات وب شما رابطه مستقیم دارد .

در همین سی دی نشانی سایتهای تبلیغاتی و شرکتهایی که برای وبمسترها ایجاد کسب درآمد کرده اند را معرفی خواهیم کرد .

نحوه و مراحل عضویت در سیستم وب مسترها
1. در ابتدا شما باید حداقل یك سایت ، وبلاگ یا صفحه وب و ایمیل شخصی داشته باشید .
2. عضویت در سیستم وب مستر با پر كردن فرم مربوط به عضویت .
3. استفاده از بنر های موجود در صفحات سایتتان با قرار دادن کدهای
HTML  .
4. وب مستر هایی كه بیش از یك سایت دارند لازم است برای هر سایت یكبار در سیستم عضو شوند .
5. در صورتی كه مبلغ محاسبه شده توسط سیستم وب مستر كمتر از 20 هزار تومان باشد حساب مذكور به ماه بعد منتقل می شود تا به سقف 20000 تومان برسد .

شرایط عمومی و نكات مربوط به عضویت
تمام ایرانیان صاحب سایت یا وبلاگ می توانند در سیستم وب مسترها عضو شوند به جز سایتهای معاند جمهوری اسلامی ، ضد اسلام و ضد بشری و دارای تصاویر مستهجن كه حق عضویت در این سیستم را ندارند و در صورت عضو شدن ، از سیستم وب مستر حذف خواهند گردید . استفاده از بنرهایی غیر از موارد ذكر شده در سایت تخلف محسوب شده و از مبلغ نهایی كاركرد وب مستر كاسته خواهد شد لذا کدهای HTML را که به وبمستر داده میشود را باید بدون تغییر در سایت یا وبلاگ قرار دهد . رفرش كردن و كلیكهای پیاپی و یا استفاده از هر روشی كه باعث بالا رفتن غیر طبیعی آمار سایت یك وب مستر شود تقلب محسوب شده و از طرف سیستم شناسایی و سایت این وبمسترها از سیستم حذف خواهد شد . لذا باید بسیار هوشمندانه و با روشهای توضیح داده شده و نکات این سی دی اقدام به کسب درآمد نمود .  جهت تسویه حساب در پایان ماه شمسی یا میلادی درخواست خود را از طریق آدرس ایمیل و یا تلفنی که سایتهای ایرانی تبلیغی معرفی نموده اند به شرکت مربوطه اعلام نمایید .

 

> کوچکترین دوربین DV دنیا Mini DV MD80
معروف به دوربین بند انگشتی زیرا بسیار کوچک است. و امکان فیلمبرداری به صورت نامحصوص را برایتان فراهم می سازد این دوربین کوچک و شگفت انگیز به ابعاد 18 ...

280,000 تومان

> MP3 پلیر مخفی اسپورت، بی سیم ، مخفی  2G
با طراحی ویژه و جدیدی که این گوشی دارد می توانیدآنرا بصورت مخفی استفاده کنید.یعنی به صورت پشت سریاین پخش کننده بصورت پلاستیکی و قابل انعطاف می ب ...

32,000 تومان

> کاردیو تویسترCardio Twister،استپرپیشرفته
کاردیو تویسترcardio twister پیشرفته تر از استپرSTEPER LTTمیباشد.و از نظر کارآیی بهتر از ال تی تی استپرمیباشد زیرا با ماهیچه های بیشتری سرو کار ...

135,000 تومان

> ماسک مو  میوه ای GARNIER فرانسه
ماسک و ژل میوه ای گارنیر جهت موهای بازسازی و ترمیم آسیب دیده  می باشد و موهایی لطیف ، زیبا و سالم را به شما هدیه می دهد.ریشه موهای شما را تقوی ...

22,000 تومان

> کرم ش آلترالیفت GARNIER فرانسه
این کرم با دارا بودن ویتامین‌های K,D,C,A و ویتامین‌های گروه B ، عصاره جلبک‌های دریایی ، جلبک قهوه‌ای ، چای سبز ، امگا 3 ، امگا 6 ، منیزیم ، لیپوپپتید  ...

48,000 تومان

> اب راکت-ایروبیک اورجینال ab rocket
اب راکت با پکیج اورجینال و کامل مجهز به کش های ایروبیک جهت انجام حرکات  ورزشی بیشتر ماهیچه ساز و فرم دهنده شکم، پهلو و کمر.باعث تقویت عضلات شکم، ...

69,000 تومان

> لاکپشت پروژکتوری موزیکالی شگفت انگیز
چراغ خواب لاک پشت، شبها روی سقف و دیوارهای اتاق را ستاره باران می کند و زمان خواب را به زمانی شاد و مفرح تبدیل می کند.آسمان پرستاره آرام و دوست دا ...

58,000 تومان

> تیشرت مجهز به اکولایزر و سنسورهای حساس
ترکیبی زیبا از هنر طراحی لباس و تکنولوژی نوین.این تی شرتها مجهز به اکولایزر و سنسورهای حساس به صدا است.زمانی که شما در مهمانی یا کنسرت موسیقی هستید.پن ...

29,000 تومان

> MP5 پلیر با صفحه نمایشگر ال سی دی لمسی
نسل جدید پلیر که علاوه بر قابلیت پخش انواع فرمتهای صوتی و تصویری توانایی ضبط صدا را نیز داشته و همزمان با اجرای موسیقی محبوب خود می توانید به مطالعه ک ...

85,000 تومان

> کرم آلترالیفت روز GARNIER فرانسه
تغذیه‌کننده و بازسازی‌کننده پوست، برطرف‌کننده چین و چروک ، جوش ، کک و مک ، لک و آثار زخم و اگزما ، ضد تیرگی پوست ، ضد پیری ، آبرسان کرم چند منظوره گار ...

48,000 تومان

> گیرنده تلویزیون دیجیتال DVB-T
تاکنون تصاویر تلویزیون از طریق فرستنده های آنالوگ صدا و سیما، فرستاده و به کمک گیرنده های آنالوگی که درون تلویزیون تعبیه شده بود، دریافت می شد. اخیرا  ...

35,000 تومان

> چای لاغری دکتر سینا " معجزه لاغری "
ا نوشیدن این چای متابولیسم سوخت چربی های بدن تسریع می شود و بدین ترتیب چربی اضافی در بدن ذخیره نمی گردد پژوهش ها نشان میدهد روزانه 3 فنجان چای لاغری م ...

25,000 تومان

> کرم چین و چروک نیو تو دی Velform New tod
محصولی دیگراز Velform اسپانیا دارای مجوز از وزارت بهداشت ایران کرم معجزه گر نیو تو دی برطرف کنندهء چین و چروک , جوش, لک های صورت و بدن, سوختگی های عمی ...

75,000 تومان

> کوزمودیسک KOSMODISK درمان درد و دیسک کمر
از کمربند کوزمادیسک می توانید در زندگی روزمره به هنگام کار و استراحت و خواب و حتی در حالیکه ورزش می کنید به راحتی استفاده کنید کمربند کوزمادیسک از دو  ...

115,000 تومان

> آب در تویست AB DOER TWIST  با لوازم کامل
تنوع بی نظیر در انجام حرکات وزرشی با دستگاه ورزشی AB DOER TWISTآب دور تویست عضلات دست ها ، مچ دست، آرنج، شانه، گردن  پشت،  شانه ها، عضله دوسر، سه سر ...

149,000 تومان

> اب سیرکل پرو AB CIRCLE PRO
اب سیرکل پرو Ab Circle Proراهمزمان با تبلیغات بخرید اما هزینه تبلیغات را نپردازید فقط 138000 توماندستگاه ورزشی اب سیرکل پرو سخت ترین تمرینات شکمی را ...

138,000 تومان

Admin Logo
themebox Logoدانلود موزیک ، دانلود آهنگ جدید
دانلود فیلم