تبلیغات
معرفی راههای کسب درآمد از اینترنت - روش پس گرفتن آی دی از هکر و هک نشدن ایمیل

با ما باشید.

 میخواهیم به شما آموزش دهیم که اگر کسی پسورد شما را به دست آورد راه بازگرداندن آن چیست؟ این هم یک نکته جالب که خیلی ها به آن توجه نمیکنند. در واقع اگر یک زمانی بر اثر بی توجهی، شخصی ID مربوط به ایمیل شما را هک کرده و پسورد شما را عوض نمود، با توجه به این که این امر میتواند امنیت وبلاگ شما و نیز امنیت صندوق کسب درآمد شما در سایتهای پرداختی را نیز به خطر بیاندازد لازم است بسیار مراعات کرده و هرگز در ایمیل کاری خود شماره و رمزهای خود را برای هیچکسی ارسال نکنید حتی اگر پیامی که برای شما آمده به ظاهر از طرف شرکت طرف قراردادتان باشد زیرا این شرکتها و موسسات هرگز از شما نمیخواهند که پسورد و نام کاربری خود را برایشان ارسال کنید – از طرفی هرگز از طریق لینکهای ارسالی به آدرس ایمیلتان وارد سایتهای درآمد زا یا وبلاگ خود نشوید بلکه از طریق ادرس دهی در نوار آدرس برنامه اینترنت اکسپلورر وارد سایت مورد نظر خود بشوید زیرا هکران ممکن است با ارسال لینکی قلابی شما را به یک سایت جعلی مشابه سایت اصلی وارد کرده و اطلاعات شما را سرقت کنند – از طرفی همیشه در هنگام اتصال به اینترنت از صحت برنامه های امنیتی خود مطلع شوید و در ثانی در داخل صندوق ایمیل خود نه عکس و نه هیچ فایل ضمیمه ناشناخته ای را باز نکنید – با وجود رعایت مطالب فوق اگر به هر دلیلی هک شدید اول  در چنین مواقعی از امکان Forgot Password استفاده کنید! ضمنا این نکته را فراموش نکنید که به هنگام Sign up، در اغلب سایت ها، مثل Yahoo! یا Hotmail، سئوالاتی در زمینه تاریخ تولد، کدپستی، کشور، سئوال کوتاه و جواب کوتاه و یک آدرس Mail برای مواقع اضطراری از شما سئوال می شود! این سئولات بسیار مهم هستند.
لازم است این موارد را همیشه به خاطر داشته باشید و یا آنها را جایی یادداشت کنید، که اگر کسی شما را هک کرد، بتوانید اط این طریق پسوورد خود را پس بگیرید و عوض کنید. به هر حال برای انجام این کار در صفحه Email Login روی گزینه Password lookup کلیک کنید. در این صفحه همان اطلاعات کلیدی که در قسمت بالا گفته شد را باید وارد کنید، اگر این اطلاعات را به خاطر دارید که جای امید باقی است، در غیر این صورت از ادامه این کار صرف نظر کنید. خب حالا بعد از وارد کردن این اطلاعات، سایت ایمیل شما درست بودن آنها را چک میکند و در صورت درست بودن آنها، شما به مرحله بعدی هدایت می شوید. در این مرحله که به منظور ایجاد امنیت بیشتر ایجاد شده است، سایت ایمیل از شما یک سئوال کوتاه میپرسد و شما باید به آن پاسخ صحیح بدهید. البته دقت کنید که این پرسش و پاسخ را خودتان به هنگام Sign up تعیین کرده اید و باید آن را به خاطر داشته باشید. ( مثلا فیلم مورد علاقه شما کدام است؟ که شما باید در اینجا همان پاسخی را بدهید که قبلا و در هنگام راه اندازی صندوق پستی خود داده بودید(. بعد از وارد کردن پاسخ کوتاه در صورت درست بودن آن، شما قادرید به دو صورت موجود، پسورد خود را مجددا تصاحب کنید و آن را تغییر دهید.

 

   Display New Password که به شما رمز عبور جدیدتان را نشان میدهد.
   Email New Password
که رمز عبور جدید شما را به آدرس ایمیلی که به هنگام Sign up داده اید، میل می کند. ( Alternate Email).

 

توجه : حتما در صورت هک شدن یک ایمیل کاری – پسورد و نام کاربری موجود در سایت درآمد زایی را که با آن ایمیل در آن عضو هستید را نیز از طریق قسمت کنترل پنل سایت مذکور عوض نمایید .

همیشه به یاد داشته باشید که پیشگیری بهتر از درمان است پس به نکات مهمی که در این سی دی ذکر شده است حتما توجه لازم را مبذول نمایید .

آموزش تعمیرات موبایل!!!Admin Logo
themebox Logoدانلود موزیک ، دانلود آهنگ جدید
دانلود فیلم