تبلیغات
معرفی راههای کسب درآمد از اینترنت - بهینه سازی سایت برای بینگ

با ما باشید.

بهینه سازی سایت برای بینگ

نویسنده :سهیل صادقی
تاریخ:سه شنبه 17 اسفند 1389-09:58 ق.ظ

Bing یا بینگ موتور جستجوی جدید مایكروسافت است كه جایگاه موتور جستجوی قبلی این غول نرم افزاری یا Live را تصرف كرده است. بینگ مانند موتور های جستجوی دیگر دنیای وب را می خزد و اطلاعات را جمع آوری می كند تا آنرا در نتایج جستجوی خود به بهترین نحو در اختیار كاربرانش قرار دهد. بینگ مدعی است در نتایج جستجوی خود می تواند جواب هر سؤالی را بدهد.

بینگ نتایج را به شكل های مختلف دسته بندی می كند تا كار كردن با آن برای كاربر ساده و راحت باشد. در این مقاله می خواهیم به بررسی روشهای بهینه سازی یك سایت برای بینگ بپردازیم. و ببینیم چه عواملی به قرار گرفتن در صدر نتایج جستجوی این غول تازه وارد اینترنتی كمك می كند. و اگر شما هم یك وب سایت اینترنتی دارید بد نیست به این نكات توجه داشته باشید.

محتوا

به نظر می رسد بینگ به حجم محتوا و اطلاعات موجود در یك صفحه وب بیش از دیگر موتور های جستجو اهمیت می دهد. و به عنوان یك پیشنهاد فكر می كنم بد نباشد اگر كه مطالب شما حداقل 300 كلمه داشته باشد تا بتواند موقعیت مناسبی در نتایج جستجو داشته باشد.

 

عمر دومین

شواهد حاكی از آن است كه بینگ به عمر یك دامنه اینترنتی اهمیت زیادی می دهد چون هر چه یك دامنه اینترنتی عمر بیشتری داشته باشد به این معناست كه صاحب آن تجربه بیشتری دارد بنابراین فكر بدی نیست اگر بخواهید یك دامنه اینترنتی با عمر بالا را خریداری كنید.

 

تیتر مناسب

تیتری كه با موضوع صفحه تناسب داشته باشد در نتایج جستجو موقعیت خوبی كسب می كند. بنابراین سعی كنید تیتر هایی بنویسید كه مختصر و مفید اطلاعات و موضوع صفحه را توصیف كند.

 

لینك های خارجی

بسیاری از موتور های جستجو از جمله گوگل اگر با تعداد زیادی لینك در صفحات شما روبرو شوند از رتبه این صفحات می كاهند و به رتبه سایت هایی كه به آنها لینك داده شده است می افزایند ولی در بینگ این گونه نیست و این لینك ها تاثیر مثبتی در رتبه سایت شما دارند.بنابراین پیشنهاد می كنم برای ایجاد شرایط بهینه تعداد مناسب لینك به وب سایت هایی با رتبه مناسب قرار دهید. كه در اكثر موتور های جستجو از جمله بینگ تاثیر مثبت در رتبه وب سایت شما دارد.

 

متن لینك

هنگامی كه به صفحات داخلی وب سایت خود لینك می دهید بسیار مهم است كه متنی كه برای نمایش لینك به كار می برید متناسب، گویا و مرتبط باشد سعی كنید هنگام لینك دادن به صفحات داخلی خود در متن لینك به اندازه كافی دست و دلبازی كنید و این متن ها را خیلی خلاصه نكنید چون این متن ها نه تنها در بینگ بلكه در بسیاری موتور های جستجوی دیگر می تواند تاثیر گذار باشد

 

وبلاگ نویسی نه!

آن گونه كه از بررسی در نتایج جستجوی بینگ بر می آید وبلاگ نویسی در بینگ خیلی با ارزش نیست و به وبلاگ ها رتبه خوبی اختصاص نمی دهد.

 

آنچه گفته شد فقط یك سری توصیه برای بدست آوردن رتبه بهتر در نتایج جستجوی بینگ بود و البته قرار دادن مطالب جدید و متنوع و به روز رسانی منظم وب سایت برای هر موتور جستجویی بسیار مهم است و نباید از آن غافل شوید.

ترجمه: علی یزدی مقدم
Admin Logo
themebox Logoدانلود موزیک ، دانلود آهنگ جدید
دانلود فیلم